🎁 
Dárek ke každé objednávce nad 1 000 Kč
📦 
Doprava zdarma k objednávce nad 900 Kč
Volejte 601 574 222
Po-Pá 10:00-18:00

Tipy na Valentýna

12. únor 2021

Nechte mu/jí láskyplný vzkaz

Tipy na ValentýnaTipy na Valentýna

Je to sice úplná maličkost, ale zaručeně vašemu partnerovi vykouzlí úsměv na tváři. Sepište mu na papír všechny důvody, proč ho tak milujete. Případně mu vzkažte, co všechno s ním večer, až se vrátí domů, hodláte provádět. Papírek se vzkazem mu pak včas strčte do tašky, aby ho tam následujícího dne objevil. Pokud ale nemáte zrovna odvahu vymýšlet erotické věty, můžeme vás uklidnit. Jde to ale zcela i beze slov. Stačí na papírem nakreslit srdce nebo na něj umístit polibek rtěnkou.

Udělejte si příjemný večer

Čas je vůbec tím nejcennějším, co svým blízkým můžete v dnešní době dát. Obzvlášť v případě, kdy máte doma malé děti, které neustále vyžadují vaši pozornost. V roce 2021 Valentýn vychází na neděli, takže hlídání určitě najdete, a budete si s partnerem moct užít chvilku pro sebe. Prarodiče budou rádi, když jim svěříte vnoučátka, a získáte tak pár hodin volna. A je přitom vcelku jedno, jestli to bude večer, dopoledne, případně i ráno, pokud můžou děti u babičky spát. Důležité je, že budete mít čas jen pro sebe a svou nejmilovanější osobu.

Tip: Nakoupíte-li po celý měsíc únor nad 1000 Kč, dostanete ke své objednávce dáreček v podobě svíčky ve tvaru srdíčka. A ta se vám určitě bude hodit, až se rozhodnete udělat si romantický večer.

Něčím na zub nic nezkazíte

Každé ženě udělá radost květina, případně valentýnský balíček s kosmetikou. Nicméně u pánů spíše platí ono známé přísloví, že „láska prochází žaludkem“. V době koronavirové si bohužel večeři ve své oblíbené restauraci nevychutnáte. O to víc ale máte prostoru k tomu, abyste si něco dobrého udělali doma. A jak takové valentýnské menu může vypadat? Jako překrm zvolte například salát Caprese, poté si dejte lososa či steak na bylinkách a jako dezert připravte pěnu z bílé čokolády s jahodami. Má-li váš partner opravdu mlsný jazýček, můžete vsadit ještě na bonboniéru plnou belgických pralinek.

Darujte tak trochu jinou svíčku

Není svíčka jako svíčka. A ta, kterou sami vyrobíte, potěší obdarovaného ještě víc. Značka The Greatest Candle přišla s neobvyklým konceptem – vytvořila sadu, díky níž si vytvoříte vlastní svíčky z použitého kuchyňského oleje. Obsahuje vonný prášek, bavlněné knoty i držáčky, takže navíc budete potřebovat už jen nějaké pěkné staré skleničky na hotové svíčky. Uvidíte, že všichni milovníci zero waste, kteří tuhle vlastnoručně vyrobenou svíčku dostanou, budou zcela nadšeni!

Dopřejte si zamilovanou koupel

Svíčky, vana plná horké vody a ta nejmilejší osoba po vašem boku. Může snad být na Valentýna něco romantičtějšího? Chcete-li si společnou koupel ještě více zpříjemnit, zkuste lázeň provonět éterickým olejem, nejlépe nějakým, který má afrodiziakální účinky. A to je např. cedr, růže, pačule, a hlavně dobře známý ylang-ylang. Samotný olejíček by však ulpěl na hladině a podráždil pokožku. Je tak nutné ho nejprve rozmíchat v trošce plnotučného mléka, smetany či medu (stačí tak polévkové lžíce), a teprve poté přilít do vany s horkou vodou.

Užijte si vzájemnou masáž

Velmi milým dárkem, který vás nebude nic stát, je uvolňující masáž. Můžete jí navázat na společnou koupel a opět při ní využít nějaký éterický olej přidaný do rostlinného oleje (skvělý je třeba kokosový). Není přitom nutné být profesionální znalcem masérského umění. Podstatné je, že vám dotyky vašeho partnera budou příjemné a naladí vás na zbytek romantického večera. Ten už pak nezbývá než strávit tak, jak je vám libo …