Terpenic esenciální olej Tymián thymol BIO 5 ml Zobrazit větší

Terpenic esenciální olej Tymián thymol BIO 5 ml

254,00 Kč s DPH

Nový produkt

Esenciální olej Tymián thymol má především protiinfekční účinky. Tyto látky působí v boji proti rozličným druhům patogenů. Vlastností tohoto esenciálního oleje se pak využívá k potlačení infekcí nejrůznějšího typu. Ať již jde o dermální infekce, střevní infekce či postižení dýchacího ústrojí.

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)5 ml
Určenídámské, pánské
Požadované vlastnostipřírodní
Druhesenciální olej
Konzistenceolej
Účinnekprotiinfekční

Více informací

Vůně esenciálního oleje Tymián thymol způsobuje zklidnění a stimulaci organismu. Jeho účinné látky mají potenciál podpořit imunitní systém. Využívá se zejména při zánětlivých kloubních onemocněních. Dochází k prohřátí pokožky a k uvolnění bolestí způsobených zánětem. Rovněž se esenciální olej řadí mezi afrodiziaka.

Tymián obecný je využíván k výrobě různorodých éterických olejů. Patří rovněž do skupiny extrémně silných esenciálních olejů. Z tohoto důvodu je třeba s ním manipulovat velmi opatrně.

Esenciální olej Tymián thymol je dermokaustický tzn., že je třeba ho vždy důkladně zředit dle účelu, ke kterému bude používán!

  • Jedná se o 100% přírodní BIO certifikovaný esenciální olej, vyrobený za dodržování platných EU norem pro potravinářské výrobky
  • Při výrobě esenciálního oleje je využito zejména výtažků z rostliny Thymus vulgaris (tymián obecný, tymián mateřídouška, mateřídouška obecná)
  • Účinné látky jsou získávány metodou parní destilace květenství rostliny
  • Místo původu: Španělsko/Francie
  • Balení obsahuje 5 ml éterického oleje Tymián thymol
  • Výrobce: Terpenic Labs (Španělsko)