Terpenic esenciální olej Lavandin BIO 10 ml Zobrazit větší

Terpenic esenciální olej Lavandin BIO 10 ml

175,00 Kč s DPH

Nový produkt

Esenciální olej vhodný k inhalaci, masážím, nebo například k přípravě parfémů. Aroma Lavandinu je využíváno při přípravě nejrozličnějších éterických olejů. Esenciální olej Lavandin je využíván obdobně jako oleje z levandule. Neboť výtážky z těchto rostlin mají podobné blahodárné účinky i vůni.

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)10 ml
Určenídámské, pánské
Požadované vlastnostipřírodní
Druhesenciální olej
Konzistenceolej
Účinnekzklidňující

Více informací

Lavandin je znám svámi dezinfekčními účinky, zabraňuje tvorbě zánětů a napomáhá při hojení ran. Jeho vlastnosti lze využít i v případě zklidnění podrážděné pokožky (například při opalování). Jeho vůně má pozitivní účinky na psychiku. Aroma Lavandinu přispívá k navození uklidňující atmosféry. Rovněž zklidňuje a napomáhá při snížení míry stresu. Pozitivně působí i na kvalitu spánku. Jsou známy jeho pozitivní vlastnosti při problémech spojených s dýchacími cestami a při bolestech svalů.

Jeho široké využití najde uplatnění i v kosmetice, kde se přidává do přípravků spojených s péčí o pokožku (působí proti problémům jako jsou ekzém, lupénka či akné). 

Lavandinovou esenci lze využít i ve vaření. Najde uplatnění při přípravě zákusků, dezertů, sirupů, džemů nebo třeba různých nápojů.

  • Jedná se o 100% přírodní esenciální olej s BIO certifikací, vyrobený za dodržování platných EU norem pro potravinářské výrobky
  • Při výrobě esenciálního oleje je využito zejména výtažků z rostliny Lavandula burnatii
  • Účinné látky jsou získávány metodou parní destilace nadzemních částí rostliny
  • Místo původu: Španělsko
  • Balení obsahuje 10 ml éterického oleje Lavandin
  • Výrobce: Terpenic Labs (Španělsko)