Směs éterických olejů Taoasis Alles Liebe 10 ml Zobrazit větší

Směs éterických olejů Taoasis Alles Liebe 10 ml

164,00 Kč s DPH

Nový produkt

Spojení půvabné květinové vůně růže a sladké, lehce kořeněné vanilky navodí pocit bezstarostnosti, a navíc má výborné afrodiziakální účinky pro zpestření chvilek s partnerem.

Více informací

+

Více informací

Kompozice vonných olejů Taoasis Alles Liebe vás omámí svou přívětivě sladkou vůní, v níž se snoubí tóny božské růže a nezaměnitelné vanilky. Toto spojení má mnoho pozitivních účinků na psychiku. Můžete také využít jeho afrodiziakálního působení, a využít ho pro zpestření chvilek strávených s vaším partnerem.

Půvabná květinová vůně růže ve spojení se sladkou, jemně kořeněnou vanilkou dává vzniknout kompozici, jež navozuje pocit bezstarostnosti a nechá vás zapomenout na všechny chmury. Vůně růžových plátků a vanilkového lusku působí antidepresivně, pomůže vám se uvolnit a probudí ve vás život. Směs éterických olejů Alles Liebe také působí jako afrodiziakum, a tak je vhodná jako přísada do oleje pro smyslnou masáž, která vás s partnerem příjemně naladí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.Vhodné pro vegany


Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool