Éterický olej Taoasis Citron zázvor, Bio 10 ml Zobrazit větší

Éterický olej Taoasis Citron zázvor, Bio 10 ml

181,00 Kč s DPH

Nový produkt

Kombinace svěžího citronu a štiplavého zázvoru vás příjemně prohřeje a vzpruží. Zároveň posílí odolnost těla vůči virům či bakteriím.

Více informací

+

Více informací

Příjemná osvěžující vůně citronu a zázvoru s lehce exotickým nádechem je jako dělaná do chladnějších dnů. Zázvor má vynikající prohřívací účinky a posílí vás v období chřipek a nachlazení. Směs éterických olejů od Taoasis je vhodná především do aromalampy nebo difuzéru.

Máte pocit, že na vás něco leze a potřebujete vzpružit? Pak vyzkoušejte spojení štiplavého kořenitého zázvoru, který je zjemněný svěžími citrusovými tóny. Kromě toho že má směs prohřívací účinky, celkově vás zklidní a pomůže vám se uvolnit. Posílí odolnost těla vůči virům a bakteriím, zmírní bolesti hlavy a dodá vám novou energii. Kompozici esenciálních olejů ale můžete použít i jen tak pro navození příjemné zimní atmosféry během dlouhých večerů.

Použití: Několik kapek éterického oleje naneste do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Kontrolujte, zda je v mističce stále dostatek vody.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte na pokožku neředěný.Vhodné pro veganyZingiber Officinalis Oil1), Citrus Limon Peel Oil1)

1) Přírodní esenciální oleje