Éterický olej Taoasis Mandarinka, Bio Demeter 10 ml Zobrazit větší

Éterický olej Taoasis Mandarinka, Bio Demeter 10 ml

257,00 Kč s DPH

Nový produkt

Sladká ovocná vůně šťavnatých mandarinek uvolňuje napětí, dodává energii a vyvolává pocity štěstí.

Více informací

+

Více informací

Sladká ovocná vůně šťavnatých mandarinek, ukrytá v bio éterickém oleji Taoasis uvolňuje napětí, dodává energii a vyvolává pocity štěstí. Vůně čerstvých mandarinek navozuje pocity pohody, podporuje kreativitu a probouzí v nás hravé vnitřní dítě. Zahání strach a úzkosti na ústup. Výborně působí i na dětskou psychiku.

Výborně se hodí do koupelových či masážních směsí na uvolnění namožených svalů a odstranění svalové únavy. Vůně mandarinkového esenciálního oleje taktéž pomáhá zmírňovat žaludeční neurózu a neměl by proto chybět všem, které trápí cestovní horečka nebo se jim dělá v dopravních prostředcích špatně od žaludku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.Vhodné pro vegany.


Certifikáty: Demeter


Citrus Reticulata Peel Oil, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!