Směs éterických olejů Taoasis Koncentrace 10 ml Zobrazit větší

Směs éterických olejů Taoasis Koncentrace 10 ml

249,00 Kč s DPH

Nový produkt

Spojení svěžích citrusových tónů litsey, grepu a citronu nejen zažene únavu, smutek a úzkost, ale především posílí soustředění a pomůže vám udržet pozornost při učení nebo v práci.

Více informací

+

Více informací

Směs éterických olejů Taoasis Koncentrace je jako dělaná pro všechny, kdo se potřebují soustředit na práci nebo na učení. Spojuje v sobě osvěžující citrusové tóny, které vás dobijí energií a pomohou vám udržet pozornost po dlouhou dobu. Směs je vhodná zejména do aromalampy nebo difuzéru.

Tato kompozice v sobě spojuje sílu tři citrusů, a sice litsey cubeby, grepu a citronu. Ty nejenže zaženou únavu, ale také zmírní stres, smutek či pocity úzkosti a navrátí vám potřebnou duševní rovnováhu. Citrusy působí jako přirozené antidepresivum, posílí mysl a podpoří potřebnou koncentraci při učení nebo v práci. Do kanceláře nebo domů na pracovní stůl je proto tahle směs jako dělaná.

Použití: Několik kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Nenanášejte na pokožku neředěný.Vhodné pro vegany.Citrus Limon Peel Oil1), Citrus Paradisi Oil1), Litsea Cubeba Oil1)

1) Přírodní esenciální oleje