Směs éterických olejů Taoasis Zimní radovánky 5 ml Zobrazit větší

Směs éterických olejů Taoasis Zimní radovánky 5 ml

249,00 Kč s DPH

Nový produkt

Trochu neobvyklá kompozice červeného pomeranče, vanilky a kadidla vás obklopí magickou harmonickou vůní, která vám pomůže zapomenout na starosti a užít si zaslouženou relaxaci.

Více informací

+

Více informací

Směs éterických olejů Taoasis Zimní radovánky vás zaujme trochu neobvyklým spojením šťavnatého červeného pomeranče, sladce kořeněné vanilky a nezaměnitelného kadidla s kořeněnými a balzamickými tóny. Hodí se zejména do aromalampy a pomůže vám doma či v kanceláři vytvořit jedinečnou atmosféru.

Harmonické zimní radovánky vás obklopí svou jemnou, nevtíravou vůní, která během pár minut vykouzlí příjemnou útulnou atmosféru, v níž se každý bude cítit uvolněně. Šťavnaté tóny červeného pomeranče, sladké lehce kořeněné vanilky a balzamického kadidla vás nechají zapomenout na starosti všedního dne, odstraní pocity úzkosti i nejistotu. Zimní radovánky vám dodají dobrou náladu a pomohou vám si užít zaslouženou relaxaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Nenanášejte na pokožku neředěný.Vhodné pro vegany.


 Směs éterických olejů1)

1) Přírodní esenciální oleje