Climarome inhalant COSBIONAT Zobrazit větší

COSBIONAT Climarome inhalant BIO 15 ml

210,00 Kč s DPH

932 001

Nový produkt

Přírodní inhalant. S éterickými oleji levandule, niaouli, borovice, máty a tymiánu. Pro celou rodinu.

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)15 ml
Určeníunisex
Požadované vlastnostipřírodní
Druhinhalátor
Konzistenceolejová
Účinnekčisticí

Více informací

Climarone nastříkejte na čistý kapesník a několikrát denně zhluboka vdechujte. Večer nastříkejte trochu Climaromu na polštář. Možno vetřít do pokožky hrudníku a zad. Do misky vařící vody asi tak dvacekrát stříkněte a pod přehozeným ručníkem inhalujte. Před a po fyzickém cvičení vdechujte Climarome pro zvýraznění a prodloužení blahodárných účinků hlubokého dýchání.

Inhalant Climarome > OCHRANA "Mezi druhy, které tvoří Climarome spojují své antiseptické a vonné ctnosti, ochranné dýchací cesty, stejně jako borové lesy, pole levandule a tymiánu." Doctor Valnet

  • Návod: při nachlazení, nastříkejte sprej Climarome na čistý kapesník a vdechujte hluboce několikrát denně - večer stříkněte 1 krát sprej na polštář před spaním.
  • Od 3 let Climarome se používá k měkkému tření na hrudi a zadech. Inhalant Climarome také chrání před okolním znečištěním. Nezapomeňte, když pojedete vlakem, letadlem, metrem ... : Studie v univerzitní laboratoři mikrobiologie * prokázaly aktivitu Climarome několik bakterií normálně přítomných v dýchacím traktu.  * Farmaceutická fakulta, Clermont-Ferrand
  • Organické esenciální oleje z levandule, Niaouli, borovice, máta a tymiánu.Složení: Éterické oleje levandule, niauli, borovice, máty a tymiánu. alcohol*, lavandula angustifolia oil*, melaleuca viridiflora oil*, pinus sylvestris oil*, mentha arvensis piperascens oil*, thymus vulgaris oil*, linalool**, limonene**, geraniol**, coumarin**, eugenol**, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, **přirozeně obsaženo v éterických olejíchPoužití:Pro vnější použití. Neuchovávejte v dosahu přímého působení slunečních paprsků.