Éterický olej vetiver COSBIONAT Zobrazit větší

COSBIONAT Éterický olej vetiver 10 ml

680,00 Kč s DPH

930 020

Nový produkt

ÉTERICKÝ OLEJ BIO Vetiver 10 ml. - COSBIONAT

Prvotřídní bio éterický olej Dr. Valneta. Lahvička obsahuje čistý éterický olej z vetiveru neboli vousatky draslavé v bio kvalitě.

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)10 ml
Požadované vlastnostiBio
Druhéterický olej
Konzistenceolej
Účinnekdezinfekční

Více informací

ÉTERICKÝ OLEJ BIO Vetiver 10 ml. - COSBIONAT

Vetiver je bylina, která má ráda teplo a roste hojně na Madagaskaru. Esenciální olej se získává z kořene a jako velká pochoutka je oceňován pro svou vůni.

Užití éterických olejů obecně: Koupel – smíchejte čajovou lžičku éterického oleje a 3 polévkové lžíce hydrofilního oleje. Nalijte tuto směs do vany těsně předtím, než se do vody ponoříte. Masáž – smíchejte 15-30 kapek éterického oleje s 1-2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje. Inhalování – přidejte několik kapek do misky s horkou vodou.Aromalampa – přidejte několik kapek do aromalampy nebo elektrického difuzéru.Upozornění: konzultujte použití éterických olejů s odborným aromaterapeutem. Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení.  

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.  

Latinské jméno/složení: Vetiveria zizanioides* .*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství  

Země původu: Sri Lanka  

Biochemicka specifikace:

Vétivenene, Vétivenol

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!