Éterický olej tymián COSBIONAT Zobrazit větší

COSBIONAT Éterický olej tymián 5 ml

211,00 Kč s DPH

930 018

Nový produkt

Cosbionat éterický olej tymián 5 ml

Prvotřídní bio éterický olej Dr. Valneta. Lahvička obsahuje čistý esenciální olej z tymiánu v bio kvalitě.

- dezinfekce vzduchu

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)5 ml
Požadované vlastnostiBio
Druhéterický olej
Konzistenceolej
Účinnekdezinfekční

Více informací

Již známý Řeků a Římanů, tymián je malý keř s růžovými květy známý pro své blahodárné ctnosti na dýchacích cesty a zažívací trakt a tonikum na tělo. Toto aromatické koření velmi oceňují kuchaři na jihu Francie. Ze všech esenciálních olejů z tymiánu, je získané z tymiánu thymol nejvíce aktivní.

Užití éterických olejů obecně: Koupel – smíchejte čajovou lžičku éterického oleje a 3 polévkové lžíce hydrofilního oleje. Nalijte tuto směs do vany těsně předtím, než se do vody ponoříte. Masáž – smíchejte 15-30 kapek éterického oleje s 1-2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje. Inhalování – přidejte několik kapek do misky s horkou vodou.Aromalampa – přidejte několik kapek do aromalampy nebo elektrického difuzéru.Upozornění: konzultujte použití éterických olejů s odborným aromaterapeutem. Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení.  

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.  

Latinské jméno/složení: Thymus vulgaris thymoliferum* .*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství  

Země původu: Francie  

Biochemicka specifikace: thymol, paracymen

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!