Éterický olej růžové dřevo COSBIONAT Zobrazit větší

COSBIONAT Éterický olej růžové dřevo 10 ml

499,00 Kč s DPH

930 038

Nový produkt

ÉTERICKÝ OLEJ BIO Růžové dřevo 10 ml. - COSBIONAT

Prvotřídní bio éterický olej Dr. Valneta. Lahvička obsahuje čistý éterický olej z růžového dřeva v bio kvalitě.

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)10 ml
Požadované vlastnostiBio
Druhéterický olej
Konzistenceolej
Účinnekzklidňující

Více informací

Prvotřídní bio éterický olej Dr. Valneta. Růžové dřevo je velký strom amazonského pralesa využitý pro svůj esenciální olej, který obsahuje mezi 70 a 80% linaloolu, složku za níž vděčí svým výjimečným regeneračním vlastnostem. Růžové dřevo je zatěžováno nadměrným kácením dřeva, zejména pro jeho použití v parfumerii, jde již nyní o chráněné druhy a náš esenciální olej z růžového dřeva pochází z lesního hospodářství, kde jsou stromy zakládány systematicky novou výsadbou.  

Užití éterických olejů obecně: Koupel – smíchejte čajovou lžičku éterického oleje a 3 polévkové lžíce hydrofilního oleje. Nalijte tuto směs do vany těsně předtím, než se do vody ponoříte. Masáž – smíchejte 15-30 kapek éterického oleje s 1-2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje. Inhalování – přidejte několik kapek do misky s horkou vodou.Aromalampa – přidejte několik kapek do aromalampy nebo elektrického difuzéru.Upozornění: konzultujte použití éterických olejů s odborným aromaterapeutem. Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení.  

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.  

Latinské jméno/složení:

Aniba rosaeodora*.*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.  

Země původu: Brazilie  

Biochemicka specifikace:  

Cosbionat vyrábí éterické oleje směsi dle receptur a doporučení Dr. Valneta, otce moderní aromaterapie. Dr. Valnet (1920-1995) byl přesvědčen, že příroda je stále ještě nejlepší lékař, a usiloval o oživení přírodních léčebných postupů. Vědecky popsal zdravotní účinky éterických olejů a určil způsob jejich užití a dávkování.Éterické oleje dr. Valenta jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté a přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!