Éterický olej muškát vonný COSBIONAT Zobrazit větší

COSBIONAT Éterický olej muškát vonný 10 ml

374,00 Kč s DPH

930 007

Nový produkt

Cosbionat éterický olej muškát vonný 10 ml

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)10 ml
Požadované vlastnostiBio
Druhéterický olej
Konzistenceolej
Účinnekzklidňující

Více informací

Používá se do relaxačních koupelí. Geranium je tropická odrůda pelargonie. Velmi voňavá se speciálně pěstuje pro svůj esenciální olej. Silice se získává z rostliny během kvetení.

Užití éterických olejů obecně: Koupel – smíchejte čajovou lžičku éterického oleje a 3 polévkové lžíce hydrofilního oleje. Nalijte tuto směs do vany těsně předtím, než se do vody ponoříte. Masáž – smíchejte 15-30 kapek éterického oleje s 1-2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje. Inhalování – přidejte několik kapek do misky s horkou vodou.Aromalampa – přidejte několik kapek do aromalampy nebo elektrického difuzéru.Upozornění: konzultujte použití éterických olejů s odborným aromaterapeutem. Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení.  

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.  

Éterické oleje dr. Valenta jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté a přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.  

Latinské jméno/složení:Pelargonium graveolens*.*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství  

Země původu:

Egypt, Madagaskar  

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!