Cosbionat éterický olej červená myrta 10 ml Zobrazit větší

Cosbionat éterický olej červená myrta 5 ml

299,00 Kč s DPH

930 039

Nový produkt

Cosbionat éterický olej červená myrta 10 ml

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)5 ml
Požadované vlastnostiBio
Druhéterický olej
Konzistenceolej
Účinnekzklidňující

Více informací

Popis:

Myrtha je stálezelený keř, jehož pověst středomořské rostliny sahá až do starověku. Pletené koruny nebo myrtové větvičky symbolizují slávu a šťastnou lásku. Destilací v páře dává esenciální olej s vůní připomínající eukalyptus který je vhodný k použití do respiračního traktu.  

Užití éterických olejů obecně: Koupel – smíchejte čajovou lžičku éterického oleje a 3 polévkové lžíce hydrofilního oleje. Nalijte tuto směs do vany těsně předtím, než se do vody ponoříte. Masáž – smíchejte 15-30 kapek éterického oleje s 1-2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje. Inhalování – přidejte několik kapek do misky s horkou vodou.Aromalampa – přidejte několik kapek do aromalampy nebo elektrického difuzéru.Upozornění: konzultujte použití éterických olejů s odborným aromaterapeutem. Některé oleje nejsou vhodné pro použití v době těhotenství a kojení.  

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.  

Latinské jméno/složení:

Myrtus communis * . *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství  

Země původu:Francie, Maroko  

Biochemicka specifikace:  

Cosbionat vyrábí éterické oleje směsi dle receptur a doporučení Dr. Valneta, otce moderní aromaterapie. Dr. Valnet (1920-1995) byl přesvědčen, že příroda je stále ještě nejlepší lékař, a usiloval o oživení přírodních léčebných postupů. Vědecky popsal zdravotní účinky éterických olejů a určil způsob jejich užití a dávkování.Éterické oleje dr. Valenta jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté a přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!