Nejprodávanější produkty

Kategorie

Imformace

Výrobci

Nové produkty

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Seznam produktů výrobce Farfalla

Farfalla - přírodní kosmetické produkty, které jsou vyráběny ve Švýcarsku, kde se nacházejí špičkové laboratoře. Zde právě vznikají receptury pro 100% přírodní, certifikovanou kosmetiku s vysokou kvalitou.

Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 20 lety jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními výrobci přírodní kosmetiky má Farfalla jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům.


 


Moderní produktové řady Farfally vás okouzlí nejen funkčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, ale značka jde ještě dál a je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou pod přísným dohledem orgánů pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti bio-inspecta, která reguluje množství biosurovin na trhu.


 


Produkty značky Farfalla se pyšní certifikáty BDIH či NATRUE a mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.


 

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek