Doprava zdarma od 1000Kč

ZROZENÍ ZROZENÍ STROM ŽIVOTA 125 ML - EXPIRACE 9/2023

Neohodnoceno
499 Kč
Skladem (1 ks)

EXPIRACE ZÁŘÍ 2023 - zboží je prodáváno za výhodnější cenu z důvodu blížící se konce doby minimální spotřeby. 

Strom života od značky Zrození je květová esence, která přináší zklidnění, kdy pomáhá ztišit koloběh rozvířených myšlenek, když je hlava přetížená. Při roztěkanosti nás pomáhá uzemnit do stability kořenů, kdy nacházíme v sobě pocit pevného bodu.

Květová esence nám pomůže snadněji procházet různými vlnami života, kdy nebudeme tak snadno podléhat různým výkyvům či tíživým vzpomínkám. Podporuje vyrovnanost a trpělivost, stimuluje pocit vnitřní síly a odvahy.

Zejména pak v období těhotenství, při porodu, ale i po něm pomáhá ženám procházet mateřstvím v pocitu stability a důvěře v přirozené dění i důvěry v sebe sama.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let.

Použití: Lokálně na pleť i do ovzduší pro zklidnění atmosféry. Místa použití: oblast temene hlavy, střed čela až do spánků (dlaní si chraňte oči), před i za ušima, srdce, na zátylek a místo 7 krčního obratle. Důležitým energetickým místem pro ženu je bod uprostřed hrudi v oblasti Srdce (bod psychiky), kde esenci pečlivě vetřeme (pravotočivě). Esence se rozetře v dlaních téměř „do sucha“, kdy se rozvine hlavní tón její vůně a zhluboka se prodýchá. Přináší tak uvolňování vnitřního nesouladu a ztišení.

Tip: Doporučení: Vnější působení této esence je vhodné kombinovat i s vnitřním užíváním květové esence Svítání vždy, když je potřeba. Potkávají se tak totiž efektivněji blahodárné účinky obou, kdy se vzájemně potencují a doplňují. Snadněji pak umí společně pomáhat i v mnohem náročnějších či vypjatějších situacích.

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Květové esence Zrození přináší vitalizaci, osvěžení a harmonizaci na tělesně-energetické, emoční, mentální i smyslové rovině (čichu a hmatu) v nejrůznějších situacích a obdobích života. 

Zrození je výhradně česká firma, která byla založená začátkem roku 2016, se sídlem v Praze. Čistě přírodní kosmetika, kterou vytvořila, obsahuje zcela vyjímečné léčivé pramenité vody Evropy, exklusivní květové vody (vzácné hydroláty) a květové esence, které obsahují výtažky z léčivých bylin a jsou bohaté na bioaktivní látky. Obsahují vzácné oleje z květů a vyznačují se svoji biologickou aktivitou. Obsahují tělu prospěšné látky a hezky voní. Svým působením jsou mnohem jemnější, než známe u éterických olejů. Dovedou působit více do hloubky a účinkují mnohem dříve a snadněji. Při tvorbě originálních receptur byly využívány poznatky antropozofické medicíny, díky kterým byly matečné tinktury v procesu dozrávání petencované a rytmizované v souladu s biorytmy přírody. Takto koncipované květové esence se vyznačují vyjímečnými vlastnostmi a kvalitou. Mají čistě přírodní složení, jsou prezentovány výhradně originálními malbami tvořenými přímo pro každou esencia vyznačují se čistým harmonickým dyzajnem. V každé lahvičce je koncentorvána velká síla přírody pro léčení i potěšení v té nejpřirozenější formě. Díky širokému blahodárnému působení jsou součástí domácích lékárniček, ale stejně jsou i příjemným dárkem pro osvěžení či harmonizaci.