Doprava zdarma od 1000Kč

ZROZENÍ HLAZENÍ DUŠE MIMINKA 125 ML - EXPIRACE 9/2023

Neohodnoceno
499 Kč
Skladem (1 ks)

Hlazení duše miminka od značky Zrození je květová esence ve spreji, která je vhodná k osvěžení, povzbuzení a pozitivnímu naladění. Celkově vitalizuje a svou nádhernou vůní příjemně nalaďuje.

Maminčiny dlaně, provoněné esencí, hezky konejší a uvolňují místa napětí, kde je potřeba. Zklidňuje i podrážděnou pokožku. Příjemně naladí a povzbuzuje při speciální rehabilitaci (např. Vojtění). Je pečující i v terapii pro dospělé, přináší úlevu a povzbuzení v domovech pro seniory, v paliativní a onkologické péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let.

Použití: Místa použití: s esencí v dlaních, které provoní a dělá je hebké, hladíme děťátko v lůně přes pokožku bříška a pak i po porodu do čelíčka až spánků, kolem oušek, na zátylek, srdíčko a vydatně do plosek nohou. Stejně tak i do všech míst napětí, či do oblastí podrážděné pokožky. Pro hezké kouzelné naladění se rozstříká kdykoliv přes den do prostoru.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Tip: Doporučení: Vnější působení této esence je vhodné kombinovat s vnitřním užíváním květové esence Svítání vždy, když je potřeba. Potkávají se tak totiž efektivněji blahodárné účinky obou, kdy se vzájemně potencují a doplňují. Snadněji pak umí společně pomáhat i v mnohem náročnějších či vypjatějších situacích.

Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testováno. Originální receptura.

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Květové esence Zrození přináší vitalizaci, osvěžení a harmonizaci na tělesně-energetické, emoční, mentální i smyslové rovině (čichu a hmatu) v nejrůznějších situacích a obdobích života. 

Zrození je výhradně česká firma, která byla založená začátkem roku 2016, se sídlem v Praze. Čistě přírodní kosmetika, kterou vytvořila, obsahuje zcela vyjímečné léčivé pramenité vody Evropy, exklusivní květové vody (vzácné hydroláty) a květové esence, které obsahují výtažky z léčivých bylin a jsou bohaté na bioaktivní látky. Obsahují vzácné oleje z květů a vyznačují se svoji biologickou aktivitou. Obsahují tělu prospěšné látky a hezky voní. Svým působením jsou mnohem jemnější, než známe u éterických olejů. Dovedou působit více do hloubky a účinkují mnohem dříve a snadněji. Při tvorbě originálních receptur byly využívány poznatky antropozofické medicíny, díky kterým byly matečné tinktury v procesu dozrávání petencované a rytmizované v souladu s biorytmy přírody. Takto koncipované květové esence se vyznačují vyjímečnými vlastnostmi a kvalitou. Mají čistě přírodní složení, jsou prezentovány výhradně originálními malbami tvořenými přímo pro každou esencia vyznačují se čistým harmonickým dyzajnem. V každé lahvičce je koncentorvána velká síla přírody pro léčení i potěšení v té nejpřirozenější formě. Díky širokému blahodárnému působení jsou součástí domácích lékárniček, ale stejně jsou i příjemným dárkem pro osvěžení či harmonizaci.